Мистецтво

Дата: 01. 06. 2021
Тема: Слухання пісні "Row? Row!"





Дата: 06.05.2021
Тема: Еволюція музичних інструментів
Доброго ранку. Перегляньте, будь ласка, відео про еволюцію музичних інструментів, про старовинні музичні інструменти (шарманка, музична скринька) та сучасні (комп'ютерне обладнання):


Дякую за Ваш час!





Дата: 29.04.2021
Тема: Пасхальний натюрморт
Доброго ранку, я пропоную Вам намалювати Великодній натюрморт. Перегляньте, будь ласка, відео-інструкцію та спробуйте створити власний натюрморт:

Дякую за Ваш час!





Дата: 27.04.2021
Тема: Великодні писанки

Доброго ранку, зовсім скоро настане велике свято - свято Великодня. Щоб більше дізнатися про це свято і намалювати гарні писанки перегляньте відео:

Дякую за Ваш час!





Дата: 22.04.2021
Тема: творче оздоблення у техніці Петриківського розпису

Доброго ранку. Ми продовжуємо вивчати особливості українського живопису, символіки. Сьогодні Ви спробуєте створити композицію у техніці Петриківського розпису, який є одним з символів нашої країни та області. Перегляньте, будь ласка, відео-інструкцію та спробуйте створити власну композицію:
Дякую за Ваш час!





Дата: 20.04.2021
Тема: Орнамент. Практична робота "Малювання українського рушничка"
Доброго ранку. Ми продовжуємо вивчати особливості українського живопису, символіки. На минулому уроці ми з Вами говорили про орнамент та його різновиди. Сьогодні я пропоную Вам зобразити традиційний український рушничок. Перегляньте, будь ласка, відео:


Дякую за Ваш час!




Дата: 08.04.2021.
Тема. Орнамент. Різновиди орнаменту.
1. Пропоную переглянути та ознайомитись з видами орнаменту.
Рослинний орнамент. Стрічковий та сітчастий.



2. Орнамент для вишиванки.


Дякую за Ваш час.




 Дата: 06.04.2021
Тема: Еволюція стилів. Танцювальні ритми

Доброго ранку, сьогодні ми поговоримо про зміни, які сталися у музичному та танцювальному мистецтвах з плином часу. Перегляньте, будь ласка, відео:






Дякую за Ваш час!







Дата:01.04.2021.
Тема. Архітектурний пейзаж. 
1. Переглянь відеоурок  "Пейзаж та види пейзажів" .



2. Переглянь відеопояснення, як зобразити архітектурний пейзаж.


Виконай роботу, як пропонується у другому відео на альбомному аркуші. Зроби фото малюнка та надішли вчительці у вайбері. 
Дякую за Ваш час!


Дата: 30.03.2021
Тема: Порівняння музичних засобів виразності для вираження танцювальних образів.
Доброго ранку, сьогодні ми з Вами ознайомимося з музичними засобами виразності, які допомагають виразити танцювальні образи.




Перегляньте, будь ласка, відео-пояснення:




Дякую за Ваш час!




Дата: 25.03.2021
Тема: Символи води, землі, сонця, берегині роду та ін. в декоративно-прикладному мистецтві України
Ми продовжуємо вивчати традіції українського декоративно-прикладного мистецтва. Символіку, яку використовували наші предки-слов'яни. 
Для цього перегляньте відео-ролик:

Намалюйте, будь ласка, писанку, використовуючи вивчену символіку.
Дякую за Ваш час!




Дата: 23.03.2021
Тема: Символи води, землі, сонця, берегині роду




Дякую за Ваш час!


Дата: 21.01.2021
Тема: Малюнок в стилі поп арт
Сьогодні я пропоную Вам ознайомитись з новим стилем зображувальної діяльності - поп артом. Щоб дізнатися про історію виникнення і становлення цього стилю, його типовиві особливості - перегляньте, будь ласка, відео:

Спробуйте намалювати портрет в стилі поп арт.  Не засмучуйтесь, якщо вийде не  зовсім так як Ви хотіли (це дуже складний стиль), але спробувати варто:
Молодці!
Дякую за Ваш час!







Дата: 19.01.2021
Тема: Розвиток музичного мистецтва в Америці
В сучасній музиці представлені різні традиції, перш за все європейська і африканська, що зустрілись на землях Північної Америки. Витоки багатьох музичних напрямків, які виникнули в 20-ому ст., можна віднайти у фольклорі афроамериканців – нащадків рабів, привезених Африки.

Музика займає важливе місце в житті народів Чорної Африки : вона супроводжує їх під час релігійних обрядів, ритуалів, свят і повсякденних справ. Африканська музика – це передусім спів, в якому чергуються сольні та хорові партії. Соліст виконує фразу а хор йому відповідає. Спів, як правило, супроводжується танцем.

Звукоряди африканської музики не відповідають європейському і не укладається в мажорний і мінорний лад. Крім того, в ній не має значення точна висота звуків.

Ритм африканської музики дуже складний. Можливо, найкращий спосіб одержати уявлення про нього – це спробувати рівномірно відстукати ногою два удари, а руками за той же час зробити три сплески.

Перепочиньте та виконайте руханку:

Щоб краще все запам'яти - переглянь, будь ласка, відео:


Дякую за Ваш час!











14. 01. 2020.             
  Тема. Малювання з натури . Елементарне ознайомлення з правилами вибору положенння аркуша паперу залежно від форми предмета (обєкта) зображення;
 Практична робота "Мяч".
  
Добрий день. Сьогодні пропоную намалювати футбольний мяч. 
 Переглянь відео та слідкуй за послідовністю малювання.



Спробуй намалювати мяч в своєму альбомі, виконуючи послідовність зображення, яке викладено в данному відео. 

Ти був молодець! Дякую за увагу.

 
 22.10.2020

Сьогодні наша онлайн- подорож присвячується мистецтву. Тому спочатку ми згадаємо, що таке українські календарно - обрядові пісні,  пригадаємо традиції українського народу, а потім спробуємо намалювати  пейзаж в українському стилі.



Тепер спробуйте зобразити пейзаж в українському стилі.



Дякую за Ваш час.



Дата: 08.12.2020

Тема: Листівка-привітання до дня збройних сил України

 

У неділю, 6 грудня, в нашій країні відзначається День Збройних сил. Свято було засноване Постановою Верховної Ради в 1993 році.

День ЗСУ відзначають сухопутні, повітряні та військово-морські війська. 6 грудня не є офіційним вихідним днем, але всі військові в цей день приймають привітання. 

Збройні Сили України стоять на сторожі захисту нашої країни. Щоб висловити подяку воїнам, 6 грудня проводиться урочиста церемонія покладання квітів до Могили Невідомого солдата і Божественна літургія. Звучать привітання для всіх співробітників української армії у вигляді віршів, прози, своїми словами.


Тому я пропоную Вам намалювати листівку-привітання:










Свої роботи принесіть, будь ласка, у середу. Дякую за Ваш Час!



Комментариев нет:

Отправить комментарий

 Запрошуємо у дивовижну подорож країною знань! З повагою до Вас, Алла Іванівна!